KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14896522
nr 1489 6522
Oidentifierad konstnär. Signerad, Highland cattle, 1900-tal. Olja på duk, 75x49 cm, yttermått inklusive ram: 92x66 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 12 september 2022
kl 18:54:02
10/9 05:11:45